DLP EKRAN

Scada, Kamera, Su , Doğalgaz, Elektrik gibi istediğiniz alanları 24/7 aralıksız kolayca izlemeniz ve istediğiniz anda müdahale edebilmeniz için izleme merkezlerin en önemli bileşeni görüntü duvarlarıdır. Agbal Teknoloji olarak yüksek görüntü kalitesine sahip, çerçevesiz, istenilen boyutta ve yapıda görüntü duvarı sistemlerini sunuyoruz. 7 gün 24 saat çalışmaya uygun , birleşim mesafesindeki inceliği ve sahip olma maliyeti avantajı sunan yüksek enerji tasarruflu bu küpler, aradığınız ürünlerdir.

LED EKRAN

Kurulumu kolay ve yüksek görüntü kalitesine sahip LED ekranlar, İzleme ve kontrol merkezleri için ideal çözümlerdir. Agbal Teknoloji ekstrem hava koşullarına uyumlu Outdoor ve Indoor LED ekran çözümlerini sunmaktadır .İç mekan led ekran ürünlerini izleme ve kontrol merkezlerinde ışık oranını ayarlamak suretiyle efektif bir şekilde kullanılabilir.

KUMANDA MASASI

365 gün 7/24 kullanıma uygun şekilde tasarlanan, ergonomik, konforlu, yüksek kaliteli malzemelerle donatılmış, çevresel hususlar doğrultusunda geliştirilmiş özel üretim kumanda masası, operatörlerin sıkıntı yaşamaksızın faaliyetlerini yüksek performans ile sürdürmelerini sağlamaktadır. En ufak detayına kadar özel olarak tasarlanan kumanda masası, 7/24 İzleme ve kontrol merkezlerinde kullanım açısından ideal çözüm olarak Agbal teknoloji tarafından sizlere sunulmaktadır. Ayrıca, faaliyetlerini 365 gün 7/24 devam ettiren merkezlerde ürün dayanıklılığı ön planda değerlendirilmesi gereken bir konudur.

SİSTEM ODASI

Sunucu, bilgisayar ,internet ve yerel ağ üzerinden verilen tüm hizmetlerin sağlıklı çalışabilmesi için standartlara uygun bir sistem odası şarttır. Gözümüzden kaçan ya da önemsemediğimiz ufak bir ayrıntı ilerde bizi çok zora sokabilir, kurumların prestijini sarsabilir, gerek maddi gerekse manevi açıdan onarılması çok güç zararlara uğratabilir. Cihazların sıcaklığın sınır değerlerinde çalışması cihazlarda performans sorunları oluşturur. Bu da kurumların otomasyon sistemleri, web siteleri, mail ya da internet trafiği gibi tüm bilişim altyapısının yavaşlamasına neden olacaktır. Sistem odalarının tasarımı ve iklimlendirmesi Agbal Teknoloji tarafından yapılmaktadır.

GÜVENLİK CCTV

7/24 İzleme amaçlı video güvenlik ürünleri olan IP kameralar, 4K güvenlik kameraları, kablosuz güvenlik kameraları, ağ kayıt cihazları, CCTV kameralar, kodlayıcılar ve yazılımlar ile Agbal Teknoloji 10 yıllık sektör deneyimiyle güvenlik kamerası sistemlerinizi özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilir, analogdan dijitale geçişi daha kolay bir hale getirebilir.

IP KAMERA VİDEO GÖZETİMİ

Video izleme, erişim kontrolü, plaka tanıma, ihlal, olay, yangın algılama ve benzeri elektronik güvenlik istemlerini tek platformda ve tek arabirimde kullanıcıların buluştuğu ve gelişmiş tek bir ara yüzden izleme ve yönetim yapmalarını mümkün kılan bu sistemler, tüm güvenlik görevlerini, iş akışlarını ve konfigürasyon yönetimini tek çatı altında toplayarak, sistem karmaşasının önüne geçmektedir. Kullanım kolaylığı sağlar, operatör eğitim sürelerini azaltır ve insan hata-gecikme oranını en alt seviyeye düşürür. Agbal Teknoloji sizin için en uygun Video gözetim sistemini sunmaktadır.

KAVİSLİ MONİTÖR (CURVED)

7/24 İzleme ve Kontrol merkezinde Operatörün izleyeceği görüntüye hakim olması açısından kavisli monitörlerin tercih edilmesi önemlidir. Düz ekranlar görüntüleri düz bir çizgi halinde, hem izleyicilere doğru hem de yanlarından geçecek şekilde iletir. Öte yandan, kavisli ekranlar biçimlerinin avantajını kullanarak tüm görüntüleri izleyiciye odaklar ve böylece bozulmaları kısıtlar. Agbal Teknoloji farklı boyutlardaki kavisli ekranlar ile sizlere en uygun çözümü sunmaktadır.

MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR

7/24 İzleme ve Kontrol Merkezindeki en önemli unsurlardan bir tanesi de operatörlerin kullanacağı Bilgisayarlardır. Yüksek kalite, güvenilirlik ve performans için tasarlanan bu ürünler üretim aşamasında toplam test süreci kapsamında yaklaşık 130 farklı teste tabi tutularak uzun vade de sizlere en iyi performansı vermektedir. Masaüstü Bilgisayarlar standart dışında kullanılan componentler, metal kasa tasarımı ve özel soğutma sistemi sayesinde 7/24 çalışmaya uygundur.

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME

7/24 izleme ve kontrol merkezlerinde kullanılan , yangına ve korozyona dayanıklı, nemden etkilenmeyen, insan sağlığına zararlı maddeler içermeyen, pislik ve toz tutma özelliği olmayan malzemelerden yapılan mekanik, elektrik, havalandırma tesisatlarına ait boruların, kablo ve kanalların mekân , zaman ve para kaybına yol açan inşaat işlerine ihtiyaç duyulmaksızın istenilen noktaya hızla ulaştırılmasına olanak sağlayan bir yapı malzemesidir. Agbal Teknoloji çözüm ortakları ile sizlere bu hizmeti ulaştırmaktadır.

FM200 YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMİ

7/24 izleme ve kontrol merkezlerinin geleceğini güven altına almak, ilgili kurumların yaptığı yatırımlarınızı korumak için Fm200 yangın söndürme sistemlerini Agbal Teknoloji olarak çözüm ortaklarımız ile sizlere bu hizmeti ulaştırmaktayız.

İÇ MİMARİ ,MOBİLYA DEKORASYON VE TASARIM HİZMETİ

Agbal Teknoloji 7/24 izleme ve koordinasyon merkezi ihtiyacınızı güncel tasarımlar ve ihtiyaca yönelik elektronik bileşenleri ile ilgili mekanın en ergonomik nbsp;ve işlevsel şekilde entegrasyon edilmesi için Mimari , Elektrik , Elektronik ve Mekanik sistemleri çözüm ortaları ile sizlere ulaştırmaktadır.