PROFESYONEL UHD LED MONİTÖR

Dijital Toplantı ve Eğitim salonlarınız için 7/24 çalışmaya müsait , uygun maliyetli bir seçenek olarak tasarlanan bu ürüneler 3840 x 2160 piksel çözünürlük, 500 cd / m² parlaklık ve 1200: 1 kontrast oranı sunan 65 , 75 , 86 , 98 ” ölçülerinde 4K monitörlerdir. Mekanlarınızın büyüklüğüne göre en uygun seçeneği siz müşterilerimizle birlikte belirleyip uygulamaya koymak için elimizden gelenin en iyi çözümleri sunuyoruz.

DOKUNMATİK EKRAN (AKILLI TAHTA)

Dokunmatik Ekran (Akıllı tahta) larla eğitimde yeni bir dönem başlamıştır. Tahtadaki bilgilerin toplantı katılımcıları veya öğrencilerin dijital donanımlarına anında aktarılabilmesi, aynı zamanda dijital araçlar üzerinden tahtaya bilgilerin gönderilmesi mümkündür. Gerek toplantılarınızda gerekse ilk ve orta ve yüksek eğitimde kullanılan Dokunmatik Ekran (akıllı tahta)lar, öğrencilerin derslere daha kolay adapte olmasını sağlıyor, daha fazla ilgilerini çekiyor. Dokunmatik ekran(Akıllı tahta)larda 65 , 75 , 86 , 98 ” ölçülerinde seçeneklerimiz mevcuttur.

MOTORLU(ASANSÖRLÜ) EKRAN

Dijital Toplantı Salonlarında her katılımcı için doğru ekran çözümünü seçerken, iki önemli nokta ön plandadır. Toplantı sırasında katılımcıların eşzamanlı olarak görüntülenebilmesi için tüm görsel verilerin erişilebilir hale getirilmesi ve Katılımcıların gerektiğinde kendi ekranları üzerinde bireysel kontrol sahibi olmalarını mümkün kılar .

POP-UP ENERJİ SUNUM KUTUSU

Toplantı esnasında enerji ,network , ses ve görüntü ihtiyacınızı karşılamak için masaüstüne konumlanan endüstriyel ürünlerdir. Ürünün üst paneli (masa üzerindeki görünür kısım) paslanmaz çelik ya da (opsiyonel) boyalı üründen imal edilebilir. Alt yapı kabloları masa altında gizlendiğinden, masa üzerinde düzenli bir görünüm sağlar. Ürünün üst paneli üzerindeki buton ile elektronik olarak (Aç/Kapa) kontrol edilebilir.

KABLOSUZ SUNUM CİHAZI

Kablosuz WiFi teknolojisi üzerinden toplantı odasında bulunan video sistemine sadece bir butonla tıklayarak bağlantı kurmaya yardımcı olan bir üründür. Bu tek bir tıklama toplantı odasında ki sunum yapan kişinin saniyesinde ekrana bağlanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda toplantıda ki diğer kişilerinde toplantıya aktif olarak katılmalarına olanak tanır. Sonuç ,arttırılmış toplantı etkinliği ve daha kolay bir toplu karar alma sürecidir.

PROJEKSİYON VE PERDE

Profesyonel projeksiyon ve sunum sistemleriyle nbsp;eğitim ve toplantılarınızdaki etkinliği artırmak için uygun maliyetli çözümler sunuyoruz.

DELEGE VE MİKROFON SİSTEMİ

Her bir katılımcı için ayrı ayrı kurulabilen, birbirine geçiş özelliği sayesinde istenilen miktarda bağlantı yapılabilen delege mikrofonlarının “bas-konuş” özellikleri ve kontrol üniteleri sayesinde aynı anda birden fazla konuşmacının ses vermesini engeller çok sayıda konuşmacı için kurulması istenen delege mikrofon sistemlerinde kabloların görünmemesine, kaliteli ve kesintisiz ses alınmasına özen gösterir. Delege oturum sistemleri kurulurken özellikle “U” oturma düzeninin getirdiği rahatlıkla katılımcılar birbirlerini görebildikleri gibi,Alanınız ne kadar büyük olursa olsun, delege mikrofonları sayesinde kaliteli ve temiz ses elde edilir. Delege mikrofon sistemleri ve kürsü mikrofon sistemlerini teknik olarak kolaylıkla mevcut salon ses sistemine dahil edebilir, diğer ses ve görüntü sistemleriyle kullanımınıza sunabiliriz. Etkinliğin yapılacağı mekanda mevcut ses sistemleriyle uyumsuzluk sağlamaz.

OTOMASYON SİSTEMİ

Çok sayıda cihazın farklı ve karışık işlevsel görevlerini tek bir cihaz üzerinde toplamak ve bunu sadeleştirmek, gerçekten çok önemlidir.Hem kullanım hem de fırsat avantajlı otomasyon sistemleri, bu imkânın gelişim noktasındaki sonucunu göstermektedir. Tedarikçi olarak firmamızın özellikle teknoloji ve gelişim programları konusunda size çok büyük katkısı bulunmaktadır. Amaçladığımız veya hedefe ulaşmak istediğiniz konularda, sistem güvenliği ve üst düzey performans açısından burada size sağladığımız imkânları mutlaka gözden geçirmelisiniz.

VİDEO KONFERANS SİSTEMİ

Kurum içi iletişim ve müşterilerle iletişim için video konferans sistemleri vazgeçilmez bir çözüm haline geldi. Agbal Teknoloji olarak, iletişim maliyetlerinizi önemli bir derece azaltan, her alana uygun profesyonel video konferans çözümlerini sunuyoruz. Full HD ses ve video konferans çözümleriyle zamanın kaybının önüne geçerek, düşük maliyetle etkili iletişim sistemi oluşturun.

SES SİSTEMİ VE HOPARLÖR

Toplantı ve Eğitim salonlarınızda ki etkinlikleriniz için profesyonel amfi, mikser, mikrofon, hoparlör, wireless mikrofon sistemleri çözümleriyle hizmetinizdeyiz.

TOPLANTI BİLGİLENDİRME EKRANI

Toplantı ve Eğitim salonlarınızda ki etkinliklerinizİ rezerve edebilir ve salon kullanımı için oluşabilecek herhangi bir kargaşanın önüne geçebilirsiniz. Toplantı veya eğitim içeriğini ekran üzerinden takip edebilirsiniz.

SİMULTANE TERCÜME SİSTEMİ

-

CANLI EĞİTİM , YAYIN VE ARŞİV SİSTEMLERİ

Kurumsal Eğitimlerinizi nbsp;hem bilgisayar hem video, (eğitmenimizin bilgisayarı ve görüntüsünü) senkron olarak kaydedebilir yani içerik oluşturabilir, bu içeriği ister canlı ister arşivden düşük bant genişlikleri ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede eğitmenlerimizin günlük/haftalık/aylık derslerini bir seferde kaydedebilir, böylelikle; hem çok değerli olan içeriklerinizi kayıt altına alabilir hem de öğrencilerinizin zaman, mekan ve cihaz bağımsız olarak dersleri takip etmesini sağlayabilirsiniz .

DOKÜMAN KAMERA

Dijital toplantı ve eğitim salonlarınızda etkileşimli tartışmaları geliştirerek salonu dijitale dönüştüren döküman kameralar , 4K ve kablosuz bir görüntüleyicidir. Çok yönlü mekanik kol ve sağlam gövdeye sahip bu cihazlar kullanıcıların sınıfa katılmak için yaratıcı bir şekilde çalışabilecekleri gömülü teknolojiyi yansıtmak içindir.

DİJİTAL SİGNAGE- KİOSK

Totem ekranlar üzerinden işlem yaptırmanız veya reklam içeriklerinizi yayınlamanız için özel olarak geliştirilmiş çoklu dokunmatik kiosk çözümlerini sunuyoruz. İstediğiniz şekilde tasarlanabilen, kurumunuzun renklerine uygun hale getirilebilen kiosklarla fark yaratın.

TOPLANTI MASASI

Konfor ve ergonomik açıdan en uygun üretimlerimizle uzun süren toplantı ve eğitimlerde sizlerin sağlığını ön pşlanda tutuyoruz. Toplantı masası içerinde konumlandırılacak elektronik cihazların projelendirmesi ve üretim kontrolü baştan sona tarafımızdan yapılmaktadır.

LED AYDINLATMA

Mekan aydınlatması için kullanılan LED’ler sağladıkları dim (ışığın kısılıp açılabilmesi) olanağının genişliği ile de kullanıcılara büyük avantaj sunmaktadır. Temelde elektronik bir devre elemanı olan LED ışık kaynaklarının elektronik kontrol sistemleriyle kullanılması, ortaya çok farklı sonuçların çıkmasını sağlar. Toplantı ve eğitim esnasında kontrol sizin elinizde...

RACK KABİNET

Sistemlerinizi tek bir yerde toplamak ve kontrolü sağlamak için salon içerisine konulan rack kabinetleri çözüm ortaklarımız ile sizlere sunuyoruz.