LCD VİDEO DUVAR (VideoWalls)

LCD video duvarı, birden fazla LCD ekrandan 2x2 , 2x3 , 3x3 veya 4x4 gibi boyutlarda oluşturulmuş geniş bir görüntüleme yüzeyidir. Bu ayrı ekranlar bu uygulamalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır ve normal televizyonlar oldukça farklıdır. En büyük farklar çerçeve genişliği, montaj sistemi ve güvenilir olmasıdır. Normal televizyonlar günde birkaç saat çalmak üzere tasarlanmıştır. Video Duvar ekranlar ise 7/24 çalışmaya uygun üretilmiştir. Video duvarlarının konuşlandırıldığı ortamlar bazen kritik olduğundan, çalışma süresinin mümkün olduğunca yüksek olması gerekir. Çerçeve kalınlığı Zero bezel , 1,8 mm bezel veya 3,5 mm bezel ürünler ile Agbal Teknoloji Sizin için En uygun olanı sizlere sunmaktadır.

VİDEO DUVAR KONTROL ÜNİTESİ (Wall Contoller)

Video Wall denetleyicileri(processor), herhangi bir kriz koordinasyon merkezi için mükemmel bir çözümdür. LCD Video Duvar üzerinde çoklu olarak gösterilmek istenen kaynakları istenilen boyutlarda ekranda yönetmenizi ve her cihaza bağlı ekrana içerik göndermek, almak ve kontrol etmek için tasarlanmıştır.

MİNİ BİLGİSAYAR

Yüksek kalite, güvenilirlik ve performans için tasarlanan bu ürünler üretim aşamasında toplam test süreci kapsamında yaklaşık 130 farklı teste tabi tutularak uzun vade de sizlere en iyi performansı vermektedir. Mini Bilgisayarlar standart dışında kullanılan componentler, metal kasa tasarımı ve özel soğutma sistemi sayesinde 7/24 çalışmaya uygundur.

IP TELEFON VE TELEFON SANTRALİ

VoIP telefon adıyla da adlandırılan IP Telefonlar nbsp;verimliliği arttırıcı bir etki bırakan , görüntü olarak bir telefondan farksız olan ve nbsp;telefon hattı bağlantılarında kullanılan RJ11 soket yerine, ethernet bağlantısı yapabilen RJ45 girişini destekleyen telefonlardır. Bu sayede bilgisayar ve modem arasında bağlantı kurabilen IP telefonlar, direkt router’a bağlanabilme özelliği taşır. farklı marka ve modelleri siz müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duyarız.

TELSİZ SİSTEMİ

​​Kriz Koordinasyon Merkezleri için olmazsa olmaz telsiz siztemleri için gerekli analizler yapılarak kullanıcının telsiz konuşma alışkanlıkları, veri uygulamaları ile ilgili gereksinimleri ve ihtiyaçları tarafımızdan belirlenir. Kullanıcı ihtiyaçları, mevcut altyapı ve sistemin kurulacağı bölgenin coğrafi özellikleri değerlendirilerek en uygun telsiz sistemi seçilir. Kanal ve cihaz sayıları belirlenerek sistem konfigürasyonu hazırlanır.

IP TV VE BROADCAST TV SİSTEMİ

Kriz ve Koordinasyon Merkezlerine kurulacak olan nbsp;IPTV sistemi ile güncel ,anlık, sıcak bilgileri (deprem, seller, su taşkınları, toprak kaymaları, kaya düşmeleri, çığ, fırtınalar, hortumlar, volkanlar, yangınlar vb.) takip edebilmeniz gerekmektedir. nbsp;IP TV sistemleri DVB / IP Ağ Geçidi, IP / IP Ağ Geçidi, ASI / IP Ağ Geçidi, IP Transcoder, IPTV Kodlayıcı, IP Çoklayıcı, Grafik ve Metin Yerleştirici ürünleri ile Agbal teknoloji sizleri daha ileriye götürür.

SUNUCU VERİ DEPOLAMA

Kriz Koordinasyon Merkezlerinde veri yönetimi için doğru sunucu çözümlerinin seçilmesi gereklidir. İş güvenliği ve veri güvenliği çok önemlidir . Sağlıklı işlemeyen sistemler ile oluşan bilgi ve veri kaybı kurumlarda zaman, para, işgücü ve motivasyon kaybına neden olmaktadır. Bir kurumda çalışan terminal bilgisayarlar ne kadar güçlü olursa olsun sistem altyapısı (kablolama UPS, jeneratör vb.) ne kadar iyi olursa olsun sunucularda oluşabilecek bir problem tüm sistemin kilitlenmesi anlamına gelecektir. Amaç Sunucuların yedekli çalışması iş güvenliğinin devamını sağlayarak zaman iş ve bilgi kaybı olmasını engellemektir.

FOTOKOPİ MAKİNASI

Kriz koordinasyon Merkezinde edinilen bilgileri ivedi bir şekilde çoğaltmak gerekebilir. Geniş Renkli ve Siyah Beyaz Fotokopi Makineleri Seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.